Ornella Mag

První den doma

První den
Tak už jsem doma a jím ze své nové červené mističky...
A přitom tenhle den vypadal ,že skončí daleko,daleko hůř.
Budu vám to vyprávět...
Je ráno  a já ještě dospávám, ale cítím jak mě něco kouše do nohy... No jistě můj bráška Orlando ,kdo jiný že? :)
A tak sem se hbitě zvedla ,abych mu to oplatila ,ale v tu chvíli přišla teta Danka a začala "Kuci,kuci.. no pojďte sem honem."
A tak sem jako vždy první vystartovala ,protože mi bylo jasné, že nese misky ,no vlastně dva VELKÉ pekáče granulí s nějakou tou pochoutkou navrch.A tak jsme vyběhly, vše rychle snědly a šli si lehnout...Samozřejmě jsem to Orlandovi vrátila ,aby si nemyslel ,že mu to jen tak projde. A poté sem si šla už konečně lehnout. Po dlouhém odpočinkovém spánku mě probudil štěkot starší ségry a mámy. A jak už je zvykem jsem u všeho první a tak jsem se zvedla a šla se podívat skrz mřížku, kdo to přišel.
No a byl to známý kamarád Andrej co sem každou neděli jezdí, ale kdo to jde s ním??? Vysoká dvounohá černovláska ženského pohlaví s velkým břichem ,které vypadá jaky by v něm bylo dítě a teta Danka jí říká Denisa. Bezva, máme novou kámošku :) Honem všechny vzbudím ,aby o něco nepřišly.
Naši přátele společně s tetou Dankou se postupně blížily a my už netrpělivě čekaly. Když už se k nám dostal Andrej šly jsme mu ihned po tkaničkách u bot a poté přišla i nové kámoška Denda a tu jsme museli uvítat do naší smečky mile a tak jsme jí olizovali a chtěly se mazlit.Když už Andrej schoval své tkaničky do bot, přišel ke mě a snažil se mi sundat obojek. To víš že jsem se jen tak nevzdala a bojovala ,ale nakonec mi ho sundal a dal mi nový modřejší se smajlíkama ,moc se mi líbí .) a pak jsme se rozloučily .Od smečky se mi moc nechtělo a taky sem to páníčkovi dala do ucha dost nahlas vědět ,ale nechtěl mě pustit. Až na kopečku za domem mě pustil a tak sem ho poslušně vyšlapala až dopůlky a  pak jsem chytla stopu. Ale páníček neboli Andrej mě vzal do náručí a odnesl do velké  boudy se čtyřma kolama ,které říkají "auto" a tak jsme jely domů.Tam jsem dostala vodu a Andrej přivedl kamarádky ,ty pak musely odejít .No ta tak jsem šla do pokoje a tak jsem dostala svou novou červenou misku plnou výtečných poživatin. Tak a teď už znáte můj příběh :) By Ornella Mag z Gipova s malou pomocí svého páníčka.
Ornella s AndrejemOrnella v pohybu